آیفون تصویری تابا 4 اینچ با حافظه TVD-1090M200

 

آیفون تصویری مدل 1090 تابا دارای مانیتور 4 اینچی رنگی می باشد. این آیفون با دارا بودن ارتفاع 200 میلیمتری، عرض 205 میلیمتری و ضخامت 60 میلیمتری ظاهری مربع شکل دارد که از ویژگی های خاص این مدل می باشد. گفتنی است ضخامت این محصول نسبت به تولیدات دیگر این شرکت بیشتر است. آیفون تصویری 1090 تابا در دو رنگ سفید و نقره ای تولید شده است، دور صفحه نمایش 4 اینچی آن با قاب سیاه پوشیده شده و همچنین دارای سه دکمه سیاه رنگ غیر لمسی در زیر مانیتور می باشد، در این مدل برخلاف مدل های دیگر دربازکن تابا اندازه صفحه نمایش در نام مدل ذکر نشده است که این مورد در نام دیگر محصولات شرکت تابا برطرف شده است. صفحه نمایش 4 اینچی آیفون تصویری 1090 تابا در سمت راست دستگاه قرار گرفته است که بخش زیادی از این آیفون را تشکیل داده و در قسمت زیر این صفحه نمایش سه دکمه غیر لمسی با کاربردهای مختلف قرار داده شده که کاربری راحت تری را برای مشتریان فراهم آورده است. در قسمت پایین دکمه ها یک چراغ کوچک وجود دارد که روشن یا خاموش بودن آن نشان دهنده وجود برق در دستگاه است (در صورت روشن بودن دستگاه این چراغ نیز سبز می شود).

سمت چپ آیفون تصویری محل قرارگرفتن گوشی یا دهنی آن است که در درب بازکن 1090 تابا گوشی به وسیله یک خار ساده روی دستگاه قرار می گیرد و در این مدل هم سیستم قطع تصویر و صدا به صورت مکانیکی و توسط یک شاسی صورت می گیرد و شرکت تابا در این مدل از آیفون تصویری خود هم از سیستم مغناطیسی استفاده نکرده است. در کناره سمت چپ دربازکن تصویری 1090 تابا دکمه ON/OFF قرار دارد که از آن برای روشن و خاموش کردن دستگاه استفاده می شود و در کناره سمت راست این آیفون چهار دکمه کوچک و یک شیار برای قرار گرفتن حافظه میکرو SD تعبیه شده است که شما می توانید با نصب کارت حافظه خارجی ظرفیت ذخیره عکس را در این مدل بالا ببرید و همچنین دستگاه خود را به قابلیت فیلمبرداری مجهز کنید.

 

رابط کاربری و کلید های محصول

در نگاه اول به آیفون تصویری 1090 تابا شما سه دکمه مشکی رنگ و بزرگ در زیر صفحه نمایش مشاهده می کنید که روی دکمه اول کلمه ON نوشته شده است و برای روشن کردن صفحه مانیتور از آن استفاده می شود، دکمه بعدی که در وسط قرار دارد و اندازه آن بزرگتر از بقیه است برای باز کردن درب قرار داده شده و دکمه سوم که روی آن OFF نوشته شده است برای خاموش کردن صفحه نمایش استفاده می شود: آیفون تصویری 1090 تابا در کناره سمت راست آیفون تصویری تابا مدل 1090 چهار دکمه دایره ای شکل و کوچک دیده می شود که هرکدام برای انجام کار خاصی قرار داده شده اند که به ترتیب از بالا به شرح زیر می باشند:

دکمه اول مربوط به منو و SELECT است که در صورت روشن بودن مانیتور می توانید با فشار دادن آن به راحتی به منوی اصلی دستگاه دسترسی پیدا کنید.

دکمه دوم در واقع دکمه UP است که برای بالا بردن نشانه روی صفحه، مرور آیتم ها (REVIEW) و تایید استفاده می شود.

دکمه سوم با نام DOWN برای پایین آوردن نشانه روی صفحه نمایش و ضبط فیلم یا عکس به صورت غیر اتوماتیک کاربرد دارد.

دکمه چهارم که BACK نام دارد می تواند شما را به صفحات قبلی برگرداند و همچنین برای خارج شدن از صفحه نمایش نیز استفاده می شود.

انواع آیفون تصویری

آیفون (دربازکن) تصویری تکنولوژی در حال پیشرفت است که با هدف آسایش انسان ها و بالا بردن امنیت و حفاظت در منازل و محیط های اداری و صنعتی به کار می رود ، تنوع محصولی دستگاه های آیفون تصویری موجب می گردد که انتخاب این ابزار سخت تر و اطمینان از کیفیت برای خریدار مبهم گردد ،تهران کوماکس مرکز تخصصی در زمینه آیفون تصویری با تسلط و شناخت کامل از قطعات و لوازم جانبی مورد نیاز جهت از بین بردن ابهامات خرید آیفون تصویری می باشد ، ما امکان پشتیبانی و هرگونه خدمات اضطراری شما را در اسرع فراهم می سازیم، تنها با یک تماس جهت بر طرف نمودن ایراد آیفون تصویری خود اقدام نمایید .


گروه تهران کوماکس یکی از نمایندگی تعمیرات آیفون های تصویری در تهران می باشد و آماده ارائه خدمات تعمیرات آیفون تصویری شما شهروندان ساکن در تهران می باشد . گروه ما با داشتن متخصصین مجرب و کار آزموده در زمینه تعمیرات آیفون تصویری در اسرع وقت درب منزل شما عزیزان آماده ارائه خدمات به شما شهروندان عزیز می نماید .

شما شهروندان عزیز برای تعمیر آیفون تصویری منزل یا محل کار خود فقط کافی است با شماره تماس های شرکت تماس گرفته تا تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر آیفون تصویری در خدمت شما عزیزان باشند.

شعبه شمال تهران 22980355 - 021     شعبه شرق تهران 77133071 - 021     شعبه غرب تهران 44080680 - 021     شعبه مرکز و جنوب تهران 33823247 - 021